Dyrektor Techniczny (M/F)

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, stabilnie rozwijającej się organizacji produkcyjnej poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Dyrektora Technicznego.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma produkcyjna operująca w dynamicznie rozwijającej się branży, zlokalizowana w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • wykształcenie wyższe - mile widziane
  • utrzymanie ciągłości ruchu maszyn
  • optymalizacja procesów produkcji (excel, wdrożenie nowego systemu docelowo)
  • organizacja, kontrola i optymalizacja procesów
  • sprawowanie w toku produkcji bezpośredniego nadzoru nad przestrzeganiem norm technologicznych
  • odpoweidzialność za kontrole i przeglądy
  • budżetowanie działu utrzymania ruchu i kontrola kosztów
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Profil kandydata

* min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działem technicznym/utrzymania ruchu

* wysoki poziom umiejętności i w zakresie planowania i obiegu informacji

* wysoki poziom wiedzy z zakresu planowania i optymalizacji produkcji

* wysoki poziom wiedzy z zakresu zarządzania kosztami i wiedzy mechanicznej

* Wysoko rozwinięte kompetencje zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dużej autonomii na stanowisku i wprowadzania zmian
  • pozytywna atmosfera pracy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy