Dyrektor Sprzedaży

dmt Holding S.A.

KRAKÓW, małopolskie

Od: dmt Holding S.A.
Miejsce pracy: KRAKÓW

dmt Holding S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Dyrektora Sprzedaży do nowo tworzonej agencji reklamy i PR.

Poszukujemy wizjonera, ale stąpającego po ziemi, który zaplanuje, zorganizuje i będzie brał aktywny udział w sprzedaży usług.

Oferujemy hektolitry samodzielności, tony wsparcia i doskonałą atmosferę o lata świetlne od korporacyjnych standardów.

Zadania bojowe do zrealizowania:

  • budowanie i nadzór nad realizacją strategii długo i krótkoterminowych,
  • monitoring i analiza rynku, działań konkurencji oraz dostosowywanie strategii do zmian zachodzących na rynku,
  • kreowanie wizerunku firmy oraz jej oferty,
  • zarządzanie budżetami, projektami oraz nadzór produkcji,
  • kontakt z Klientami oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu i reklamy,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała organizacja pracy własnej przy realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie,
  • konsekwencja w dążeniu do celu oraz skuteczność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz z rozwiązywania problemów,
  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość, takt i dyplomacja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • poczucie humoru :)