Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Dyrektor Sprzedaży

KRAKÓW, małopolskie

dmt Holding S.A.

Opis stanowiska pracy

dmt Holding S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Dyrektora Sprzedaży do nowo tworzonej agencji reklamy i PR.

Poszukujemy wizjonera, ale stąpającego po ziemi, który zaplanuje, zorganizuje i będzie brał aktywny udział w sprzedaży usług.

Oferujemy hektolitry samodzielności, tony wsparcia i doskonałą atmosferę o lata świetlne od korporacyjnych standardów.

Zadania bojowe do zrealizowania:

  • budowanie i nadzór nad realizacją strategii długo i krótkoterminowych,
  • monitoring i analiza rynku, działań konkurencji oraz dostosowywanie strategii do zmian zachodzących na rynku,
  • kreowanie wizerunku firmy oraz jej oferty,
  • zarządzanie budżetami, projektami oraz nadzór produkcji,
  • kontakt z Klientami oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu i reklamy,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała organizacja pracy własnej przy realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie,
  • konsekwencja w dążeniu do celu oraz skuteczność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz z rozwiązywania problemów,
  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość, takt i dyplomacja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • poczucie humoru :)

W skład grupy kapitałowej dmt Holding wchodzą następujące spółki:

- AutoID... Polska S.A. – firma zajmująca się systemami przetwarzania dokumentów, zabezpieczeń, biometryką oraz dystrybucją oprogramowania i sprzętu informatycznego z zakresu automatycznej identyfikacji
- eSourcing S.A. – dostawca systemów i usług dla sektora bankowości i finansów.
- dmt Software House Sp. z o.o. – firma typu software-house specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy oprogramowania dedykowanego.
- InfoProtector Sp. z o.o. - zajmuje się obszarem bezpieczeństwa informacji
- Foresight Sp. z o.o. - ekspercii we wdrażaniu technologii automatycznej identyfikacji związanej z odnajdywaniem i rozpoznawaniem danych na obrazach i dokumentach, a także kompleksowym zarządzaniem i monitoringiem procesów
- SJS S.A. – powstała z pasji do samochodów i sportu motoryzacyjnego. Oferuje usługi szkoleniowe z zakresu doskonalenia techniki jazdy, imprezy motoryzacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Top management , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca