Dyrektor Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży inżynieryjnej (automatyka przemysłowa), poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • monitorowanie i analiza rynku - potrzeby klientów, działania konkurencji
  • tworzenie strategii sprzedażowej
  • budowanie partnerstwa biznesowego
  • przygotowanie i prezentacja ofert, tworzenie umów i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • współtworzenie strategii marketingowej, nadzór nad działaniami marketingowymi
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych oraz wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych
  • nadzór nad zespołem sprzedażowym, rozbudowa struktur
  • współpraca z zarządem

Od kandydatów oczekujemy:

  • pdoświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata (preferowane w branży technicznej/inżynieryjnej)
  • znajomości branży automatyzacji, robotyzacji - mile widziane
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
  • motywowania podległego zespołu sprzedażowego
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i managerskich
  • samodzielności i silnej motywacji do pracy
  • zaangażowania

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dobrej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę z doświadczonym, ambitnym zespołem
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o dogodną dla stron formę (umowa o pracę lub B2B)
  • przyjazne środowisko pracy, brak korporacyjnych struktur
  • rozwój zawodowy  i zdobycie szerokiego doświadczenia
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia (samochód, itp.) i materiały do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.