Dyrektor Sprzedaży - branża techniczna (m/f)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii sprzedażowej Grupy w Europie Środkowo-Wschodniej oraz za zarządzanie zespołem.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, europejskiego producenta systemów do podtrzymywania energii , poszukujemy Dyrektora Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i zarządzanie międzynarodowym zespołem sprzedaży ( Polska , CEE)
  • Budowanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej Grupy
  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedażowych
  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz zdobywanie nowych w regionie CE
  • Reprezentowanie od strony sprzedażowej w ramach Grupy ,w tym oferowanie produktów i wsparcie w prowadzeniu produktów na rynek amerykański
  • Tworzenie planów i budżetów sprzedażowych dla siebie i podległego zespołu
  • Negocjowanie warunków handlowych i sporządzanie umów
  • Tworzenie raportów sprzedażowych
  • Współpraca z działem technicznym , zakupowym oraz obsługi klienta
  • Prowadzenie systemu premiowego dla zespołu
  • Częste wyjazdy służbowe

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
  • Min.5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Międzynarodowe doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego ( dodatkowy atut)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji w sytuacji presji czasu i stresu
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page