Dyrektor Serwisu

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1147159

Obowiązki i zadania:
  • kontrola i nadzór prac serwisu oraz infolinii technicznej
  • współpraca z serwisantami oraz pracownikami innych działów, w zakresie obsługi serwisowej
  • odpowiedzialność za stany magazynowe magazynu części zamiennych
  • nadzór nad dostawami i magazynowaniem części zamiennych i eksploatacyjnych
  • udział w inwentaryzacjach
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • opracowywanie procedur wewnętrznych, mające zmaksymalizować efektywność i wydajność prac podległego personelu
  • koordynacja i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, z zakresu obsługi sprzętu i technologii

  Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu serwisem w branży maszyn vendingowych
  • praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi technicznej firm z branży maszyn vendingowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu płynnym
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze, w tym umiejętność delegowania zadań i ich egzekucji oraz budowania zaangażowania w podległym zespole
  • sumienność i rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia SEP

   Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland