Dyrektor Regionu Zachód - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, dużej sieci aptek w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Regionu ZachódMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Koordynowanie pracy aptek na podległym regionie
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu (obrót, marża, KPI, Ebidta)
  • Rekrutacja, coaching, ewaluacja pracowników
  • Rozwój sprzedaży, organizacja lokalnych promocji, nadawanie i rozliczanie celów
  • Rozwój standardów dotyczących obsługi klientów oraz wyglądu i ekspozycji towarów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w farmacji
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie farmaceutyczne
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitow pozapłacowych
  • Szkolenia odpowiadajace potrzebom rozwojowym
  • Atrakcyjny system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.