Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Dyrektor Projektów Budowlanych

Brzeg, opolskie

Illustro Doradztwo s.c.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm na Opolszczyźnie w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, specjalizującej się w konstrukcjach żelbetowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Miejsce Pracy: Opole

Opis obowiązków

  • Koordynacja oraz nadzór techniczny, jakościowy i ilościowy nad realizacją projektów budowlanych w oparciu o wymagania kontaktu, dokumentację techniczną i harmonogramy.
  • Reprezentowanie spółki przed klientami i innymi stronami biorącymi udział w procesie realizacji inwestycji.
  • Opracowywanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Nadzór nad ofertowaniem i realizacją umów z klientami i dostawcami.
  • Monitorowanie oraz realizacja założeń budżetowych projektu.
  • Zarządzanie pracą i rozwijanie podległego zespołu (kierownicy i inżynierowie), wyznaczanie celów i zadań oraz rozliczenie ich wykonania.
  • Pozyskiwanie podwykonawców oraz koordynacja ich pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub pokrewne) oraz posiadanie aktualnych uprawnień budowlanych.
  • Wiedza nt. rynku budowlanego: segmenty rynku, konkurencja, trendy rynkowe, najnowsze technologie, przepisy prawa i wymagania, systemy atestów i certyfikacji itd.
  • Umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz przepisów prawa budowlanego.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Zaangażowanie i wysoka odpowiedzialność.
  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Nasza oferta

  • Umowa o pracę (lub kontrakt) z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Samochód służbowy oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.
  • Stanowisko o dużej samodzielności oraz możliwość indywidualnej organizacji pracy.
  • Praca w firmie z bogatą tradycją w branży, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dzięki doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu, nasze szkolenia podnoszą kompetencje,... motywują do efektywniejszej pracy i rozwijają potencjał pracowników. Projekty i programy szkoleniowe opracowujemy na podstawie szczegółowych badań m. in. takich jak: badanie potrzeb szkoleniowych, badanie kultury organizacyjnej czy badanie jakości obsługi klienta – mystery shopping.

Oferując szkolenia, mamy na myśli również Twoje potrzeby w zakresie rekrutacji i rozwoju personelu. Posiadając wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia wspieramy Twoją organizację poprzez np. budowanie systemów motywacyjnych, opisy stanowisk pracy czy budowanie systemów ocen okresowych. Kompetencje Twoich pracowników rozwijamy poprzez coaching oraz indywidualne doradztwo.

Nasza oferta obejmuje również usługi związane public relations i promocją. Wykorzystując najnowsze techniki kreowania wizerunku sprawiamy, że Wasza organizacja będzie dobrze postrzegana w otoczeniu medialnym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo , Praca Kontrola jakości , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca