Dyrektor Produkcji

Hays Poland

Żary, lubuskie

Hays Poland

Żary
Żary
NR REF.: 1163464

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Dyrektora Produkcji.

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe zarządzanie działem produkcji, przygotowania produkcji oraz magazynu w dwóch podległych zakładach
  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi – spawanie, obróbka maszynowa, montaż
  • Bezpośrednie zarządzanie zespołem ok. 250 osób w dwóch zakładach (w tym 2 Kierowników produkcji i Kierownik przygotowania produkcji)
  • Prognozowanie, utrzymanie produktywności i jakości produkcji
  • Udział w przygotowywaniu krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych
  • Wdrażanie innowacji i usprawnień procesów produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji budżetów produkcyjnych
  • Optymalizacja struktury kosztów,
  • Nadzorowanie i prowadzenie procesów inwestycyjnych związanych z produkcją
  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników
  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii firmy
  • Zapewnienie i kontrola bezpieczeństwa pracy, przestrzegania przepisów BHP i ochrony środowiska na stanowiskach produkcyjnych

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży produkcji konstrukcji stalowych / obróbki metalu
  • Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Szeroka wiedza o produktach i technologiach spawalniczych
  • Certyfikat Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika IWS/ IWE (mile widziane)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność myślenia koncepcyjnego, strategicznego i analitycznego
  • Umiejętność zarządzania budżetem

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premię roczną, samochód służbowy oraz pakiet benefitów.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy