Michael Page Michael Page

Dyrektor Produkcji

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji. Jest to nowoutworzone stanowisko z bezpośrednią linią do raportowania do Dyrektora Operacyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Grudziądzu. Organizacja posiada fabryki w Europie Zachodniej oraz Chinach. Jest to jeden z liderów w swoim sektorze, rokrocznie zwiększając wolumen produkcyjny oraz udział w rynku europejskim.

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie działami produkcji zgodnie z założonymi celami
  • Przygotowanie i analiza raportów dotyczących bieżącej i planowanej produkcji
  • Ciągłe doskonalenie procesów i organizacji, wdrażanie innowacji i usprawnień
  • Zarządzanie kosztami produkcji i podejmowanie właściwych działań optymalizacyjnych
  • Zarządzanie ponad 700 osobowym zespołem pracowników, w tym rozwój kompetencji i tworzenie kultury pracy zespołowej

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w obszarze Lean Management
  • Minimum 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania odpowiedzialności, nastawienie na realizację celów
  • Poparte sukcesami doświadczenie w rozwijaniu i motywowaniu pracowników
  • Doświadczenie w zautomatyzowanej produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (j. niemiecki dodatkowym atutem)
  • Minimum 8 lat doświadczenia w obszarze zarządzaniu zespołem
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Auto służbowe oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Grudziądz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page