Dyrektor Produkcji (m/f)

Michael Page

Leszno, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Kluczowymi wyzwaniami dla Dyrektora Produkcji będą podnoszenie produktywności i redukcja strat materiałowych w procesie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Nastawiona na bardzo dynamiczny rozwój i podnoszenie kwalifikacji swojego zespołu organizacja, posiadająca nowoczesny i zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz zorientowana na najwyższą jakość oferowanych produktów.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami produkcji - organizacja i planowanie produkcji
  • Odpowiedzialność za technologiczne przygotowanie produkcji
  • Inicjowanie i zarządzanie procesami optymalizacyjnymi (wprowadzanie nowych i modernizacja technologii, produktów i procesów produkcyjnych)
  • Wdrożenie, utrzymanie i nadzór nad efektywnością produkcji
  • Nadzór nad sprawnością parku maszynowego
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Zarządzanie personelem produkcyjnym (w tym rekrutacja),

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją; organizowanie struktury wydziału, planowanie zatrudnienia, kontrola przepływu materiałów, kontrola jakości
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
  • Doświadczenie we wdrażaniu Lean Management oraz znajomość narzędzi: KAIZEN, 5S, SMED, TPM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności przywódcze oraz bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność myślenia i planowania strategicznego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznym i nastawionym na realizację celów środowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page