Dyrektor Produkcji (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy w obszarze produkcji, a także za wdrażanie i rozwój narzędzi Lean w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży FMCG, z nowoczesnym parkiem maszynowym, która nieustannie się rozwija w celu zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy

Opis stanowiska

* Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w obszarze produkcji
* Całościowe zarządzanie procesem produkcji w obrębie wybranych działów
* Definiowanie budżetu produkcji
* Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
* Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
* Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
* Rozwój narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie
* Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe

* Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Managerskim w firmie produkcyjnej z branży FMCG

* Wiedza praktyczna w zakresie wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing

* Umiejętność pracy pod presją czasu

* Rozwinięte kompetencje interpersonalne i zdolności analityczne

Oferujemy

* Możliwość rozwoju w organizacji będącej liderem rynku
* Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
* Atrakcyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page