Dyrektor Produkcji (branża metalowa)

Michael Page

Koszalin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całokształt funkcjonowania wszystkich wydziałów produkcyjnych w zakładzie oraz wdrożenie najwyższych standardów produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej. Organizacja należy do niemieckiej grupy, w skład której wchodzi 5 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny w Polsce zlokalizowany się w okolicy Koszalina.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie produkcją z branży obróbki metalu ,zatrudniającym ponad 70 spawaczy
  • Zapewnienie terminowej produkcji i dostaw wyrobów zgodnych z wymaganiami jakościowymi i ustalonymi kosztami
  • Optymalizacja czasów przepustowości, procesów i struktur we współpracy z innymi działami
  • Ciągłe doskonalenie jakości wyrobów i wydajności oraz obniżanie kosztów produkcji
  • Dalszy rozwój w zakresie automatyzacji procesów spawania
  • Identyfikacja potencjału optymalizacyjnego
  • Aktywne zarządzanie bezpieczeństwem i środowiskiem pracy
  • Dyscyplinarne, techniczne i organizacyjne zarządzanie personelem
  • Wybór, rozwój, kwalifikacje i motywowanie pracowników
  • Ścisła współpraca z innymi specjalistycznymi działami firmy

Profil kandydata

  • Ukończone szkolenie jako specjalista spawalnictwa
  • Studia inżynierskie technologii spawania; Techniki spawania MIG, MAG, TIG i elektroda otulona mile widziane
  • Kilkuletnie doświadczenie menedżerskie w dziale spawalnictwa, najlepiej w branży automotive
  • Stosowanie narzędzi Lean
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych oraz bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji i zarządzania zmianą
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień sprawnego spawania wielozespołowych konstrukcji i dobór właściwych narzędzi spawalniczych
  • Wielozadaniowość i umiejętności wykonawcze
  • Wysoki poziom asertywności, wewnętrznej motywacji i samodzielności oraz metod pracy zorientowanych na cel
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Premia menadżerska, samochód służbowy oraz pakiet relokacyjny
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Koszalin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page