Dyrektor Personalny

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor PersonalnyMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Tworzenie i realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Nadzorowanie wszystkich funkcji w obszarze miękkiego i twardego HR
  • Wdrażanie i inicjowanie rozwiązań procesowych i organizacyjnych w celu zapewnienia i utrzymania zasobów ludzkich do realizacji celów biznesowych
  • W szczególności zarządzanie rekrutacją, sukcesją, oceną  i rozwojem pracowników
  • Wparcie Zarządu w zadaniach biznesowych w aspekcie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Planowanie i odpowiedzialność za budżet na działania z zakresu HR
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Duża świadomość roli HR w biznesie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i menedżerskie
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe

Oferta:

  • Ciekawe zadania w zakresie budowania polityki HR-owej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowie o pracę i premia roczna
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach krajowych i międzynarodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.