Dyrektor Operacyjny ds. Hodowlanych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

HRK S.A.

Reprezentujemy dużego producenta drobiu z województwa lubuskiego i w związku z bardzo dynamicznym rozwojem jego działalności poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny ds. HodowlanychMiejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Rolą Dyrektora Operacyjnego będzie sprawowanie nadzoru nad procesami produkcji żywej na fermach oraz zarządzanie tematami jakości i bioasekuracji stad, jak również stała współpraca z nadzorem weterynaryjnym.

Główne obowiązki:

  • planowanie i nadzór nad procesami produkcji na fermach odchowu i tuczu drobiu,
  • dbałość w zakresie płynnej współpracy z wylęgarniami,
  • odpowiedzialność za zarządzanie jakością (ścisła współpraca między działami: jakości, produkcji, transportu, weterynarii),
  • ścisła współpraca z kadrą zarządzającą i kierownikami ferm oraz zarządzanie podległym zespołem okołoprodukcyjnym (zootechnicy, pracownicy ferm odchowu i tuczu, transport),
  • rozwiązywanie wszelkich problemów hodowlanych, reklamacji oraz wprowadzanie usprawnień na bazie zidentyfikowanych przyczyn,
  • dbałość o utrzymanie i rozwój podległego personelu,
  • stały monitoring parametrów hodowlanych, paszowych, kosztowych oraz umiejętność długofalowego spojrzenia biznesowego w zakresie umiejętnego szacowania kosztów produkcji.

Oczekiwania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym lub tożsamym stanowisku w branży hodowlanej, produkcji żywej,
  • wysokie kompetencje managerskie, umiejętność przekazywania i monitorowania zleconych zadań,
  • wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, weterynaryjne, rolnicze,
  • preferowane osoby z doświadczeniem w prowadzeniu odchowu i tuczu stad indyczych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka samodzielność i skuteczność działania,
  • umiejętność perspektywicznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • inicjatywa, przedsiębiorczość i energia działania.

Klient oferuje:

  • dynamiczne, odpowiedzialne i ambitne stanowisko managerskie,
  • możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju firmy z długoletnią i ugruntowaną pozycją rynkową,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zasadniczego oraz premie za realizacje stawianych celów,
  • pakiet narzędzi dostosowany do rangi stanowiska w tym auto służbowe, telefon, laptop.

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji swoich zgłoszeń za pośrednictwem poniższego linku aplikacyjnego:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.