Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Nadzór nad pracą magazynu
  • Realizowanie celów powierzonych przez Zarząd
  • Prowadzenie prac rozwojowych zarówno w dziedzinie organizacji pracy, infrastruktury jak i oprogramowania
  • Wprowadzenie analityki w logistyce magazynowej TME
  • Realizacja celów ilościowych i controlingowych w magazynie
  • Śledzenie nowych rozwiązań logistycznych i ew. ich wdrażanie w magazynie TME
  • Nadzór nad tworzeniem procedur i instrukcji magazynowych oraz ich wdrażaniem

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Minimum 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym w logistyce magazynowej
  • Znajomość oprogramowania klasy WMS
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office, a w szczególności Excel
  • Umiejętność tworzenia analiz i wyciągania wniosków na podstawie wyników raportów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Innowacyjność
  • Umiejętność doskonalenia organizacji pracy
  • Elastyczność
  • Znajomość techniki

U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Szkolenia branżowe,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Bogaty pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Wiodący na rynku środkowoeuropejskim dystrybutor części i podzesp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne