Dyrektor Łańcucha Dostaw (k/m)

Michael Page

Rawicz, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Odpowiedzialność za organizację, planowanie oraz kontrolę działań w zakresie łańcucha dostaw, negocjacje z dostawcami oraz kontrolę budżetu

Informacje o kliencie

Klient jest dynamicznie rozwijającą się organizacją produkcyjną

Opis stanowiska

  • Organizacja, planowanie oraz kontra działań w obszarze łańcucha dostaw, w tym: zaopatrzenie, magazyn surowców i wyrobów, planowanie, dystrybucja
  • Współudział w kreowaniu i realizacji polityki oraz strategii rozwoju firmy,
  • Optymalizacja procesów logistycznych,
  • Opracowanie i wdrożenie wskaźników monitorujących efektywność podległych obszarów (m.in. zapasy, rotacja, koszty operacyjne.)
  • Współpraca z dostawcami w celu koordynacji działań związanych z zapewnieniem surowców i materiałów niezbędnych do procesów produkcyjnych,
  • Nadzór nad realizacja terminowych wysyłek do klientów,
  • Zawieranie, negocjowanie umów i kontraktów z firmami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie logistyką, łańcuchem dostaw, ekonomiczne,
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem i operacjami w obszarze Łańcucha Dostaw,
  • Znajomoć języka angielskiego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz planowania,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności przywódcze, negocjacyjne,
  • Umiejętność myslenia "out of the box", rozwiązywania problemów i szukania nowych rozwiązań

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwości rozwoju własnego oraz zarządzanego obszaru,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rawicz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page