Dyrektor Kontraktu Drogowego

pomorskie , pomorskie

Brunel Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie i nadzór nad kontraktem drogowym,
- Kontrola terminowej realizacji robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
- Organizacja i kierowanie zespołem pracowników,
- Współpraca i kontakt z Inwestorem w ramach kontraktu,
- Kontakty z dostawcami i podwykonawcami,
- Analiza i optymalizację projektów wykonawczych,
- Budżetowanie i raportowanie prac.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe inżynierskie,
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej,
- Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi - kontrakty drogowe na stanowisku Dyrektora Kontraktu lub Kierownik Budowy,
- Znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Prawo jazdy kat. B.

Firma Brunel Polska Sp z o.o. (certyfikat nr 5580) jest spółką należącą do holenderskiego... koncernu Brunel International N.V. specjalizującego się w doradztwie personalnym i oddelegowaniu wykwalifikowanych specjalistów w branży: budowlanej, naftowo-gazowej, energetycznej oraz przemysłowej. Brunel posiada ponad 35-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu najlepszej kadry na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie udostępniając przedsiębiorstwom pełen dostęp do międzynarodowych ekspertów i całego portfela usług w zakresie elastycznych form zatrudnienia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie