Dyrektor Kliniki (Szczecin)

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, znanej, o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się sieci Klinik Specjalistycznych, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Kliniki w oddziale w Szczecinie Zapraszamy do aplikacji kandydatów z okolic Szczecina z doświadczeniem w zarządzaniu placówką medyczną, a przede wszystkim osoby wysoce zorganizowanej i zaangażowanej w wykonywaną pracę.

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta, znanej, o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się sieci Klinik Specjalistycznych, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Kliniki w oddziale w Szczecinie. Zapraszamy do aplikacji kandydatów z okolic Szczecina z doświadczeniem w zarządzaniu placówką medyczną, a przede wszystkim osoby wysoce zorganizowanej i zaangażowanej w wykonywaną pracę.

Opis stanowiska

Zadania i obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klientów w recepcji, tworzenie i utrzymanie efektywnych relacji z Klientami;
  • Odpowiedzialność za jakość świadczeń oferowanych Klientom, wdrażanie rozwiązań mających na celu stałe podnoszenie jakości usług;
  • Zapewnianie dostępności do usług zgodnie ze standardami firmy;
  • Nadzór nad częścią administracyjną Kliniki: organizacja pracy, zgodnie
    z obowiązującymi przepisami, procedurami i standardami pracy;
  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi;
  • Dbanie o powierzone lokale (stan techniczny, funkcjonalność, estetykę i wyposażenie);
  • Administrowanie i zarządzanie powierzonymi zasobami danych.
  • Projektowanie, wdrażanie, kontrola przestrzegania standardów i procedur w podległym obszarze;
  • Zapewnienie zasobów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania podległego obszaru
  • Audyty funkcjonujących systemów i procesów pracy oraz wdrażanie usprawnień;
  • Reprezentowanie firmy i kierowanie jej profesjonalnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz organizacji;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy Kliniki, rekrutowanie nowych pracowników zgodnie z wymaganiami określonymi dla stanowiska;
  • Wspieranie i motywowanie podległego zespołu poprzez rozmowy coachingowe, rozmowy wspierające i dyscyplinujące;
  • Realizacja polityki kadrowej w odniesieniu po podległego personelu.
  • Planowanie i realizacja powierzonego budżetu, kontrola i optymalizacja kosztów
    w powierzonych centrach kosztowych.
  • Wsparcia sprzedaży i kreacji marki:

- Wsparcie działu marketingu w działaniach lokalnych;

- Kontakty z mediami;

- Organizacja działań wspierających sprzedaż.

  • Inne czynności związane z zakresem działalności zgodnie z poleceniem bezpośredniego przełożonego.

Profil kandydata

Wymagania względem kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie)
  • Doświadczenie na stanowisku managera Placówki, min. 3 lata
  • Zdolności menedżerskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kreatywność, umiejętność sprawnej organizacji pracy i zarządzania zespołem
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Znajomość prawa pracy
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta i standard oferowanych usług
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (min. B1)
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafi pracować pod presją czasu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point
  • Kandydaci z okolic Szczecina, praca stacjonarna w oddziale Kliniki

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w wysokospecjalistycznym zespole
  • Dużą autonomię i możliwość kreowania strategii rozwoju
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w firmie medycznej,
  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Nowoczesne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page