Dyrektor Jakości / Continuous Improvement Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Obecnie dla naszego Klienta, dużej, stabilnej i nowoczesnej firmy produkcyjnej z siedzibą pod Poznaniem, sprzedającej swoje produkty zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich, działającej w szeroko rozumianej branży przemysłowej (produkcja wielkoseryjna), poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko dyrektora w obszarze jakości procesowej i ciągłego doskonalenia

Dyrektor Jakości / Continuous Improvement Manager Miejsce pracy: Poznań

Stanowisko w randze dyrektora, podległe bezpośrednio pod zarząd

Główne zadania:

  • Nadzór nad procesami zapewnienia jakości, kontroli jakości i zarządzania system jakości procesów w organizacji
  • Przygotowywanie i reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikacyjnych;
  • Nadzór nad systemem audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Standaryzacja procesów kontroli jakości produktów oraz zarządzania jakością produktów
  • Nadzór nad realizacją norm systemu jakości w przedsiębiorstwie
  • Odpowiedzialność za realizowane procesy reklamacji
  • Opracowywanie i wdrażanie polityki zarządzania jakością
  • Stworzenie kultury organizacyjnej skłaniającej pracowników do ciągłego doskonalenia procesów i usprawniania organizacji
  • Optymalizacja procesów zachodzących w firmie
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem, ścisła współpraca z szefem jakości, produkcji, logistyki

Optymalnym kandydatem będzie manager z doświadczeniem w obszarze zapewnienia jakości oraz w zarządzaniu procesami ciągłego doskonalenia w firmie produkcyjnej

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów (min. samochód służbowy)
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.