Dyrektor Eksportu (stolarka aluminiowa)

SALES HR

31-481 Kraków, małopolskie

SALES HR

Miejsce pracy: 31-481 Kraków

Naszym klientem jest firma produkcyjna rozwijająca swój dział eksportu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  •   stworzenie i nadzór nad realizacją strategii i polityki sprzedażowej na rynkach międzynarodowych
  •   wsparcie handlowców i eksport managerów w kluczowych rozmowach z klientami oraz pomoc w ich pozyskiwaniu jeśli zajdzie taka potrzeba
  •   wskazywanie i poszukiwanie nowych rynków zbytu (obszar Europa/Azja/Ameryka Płn i Płd/Afryka)
  •   tworzenie analiz rynków i konkurencji
  •   prowadzenie negocjacji handlowych
  •   nadzór nad kilkudziesięcioosobowym działem (sprzedaż/obsługa klienta/doradcy)
  •   aktywny udział w spotkaniach z kluczowymi klientami, targach branżowych
  •   współpraca z działem handlowym

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  •   doświadczenie na stanowisku Dyrektora Eksportu w branży produkcyjnej, budowlanej : preferowana stolarka aluminiowa/okienna/szyby/okucia) minimum 4 lata
  •   bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1, prowadzenie konwersacji biznesowych w tym języku
  •   dyspozycyjność do podróży służbowych na terenie całego świata
  •   umiejętność strategicznego myślenia, realizacji strategii handlowej
  •   doświadczenie w zarządzaniu zespołem + coaching
  •   rekrutacja nowych eksport managerów
  •   orientacja na realizację celów sprzedażowych
  •   proaktywna postawa
  •   prawo jazdy kat B
  •   gotowość do relokacji i pracy w centrali firmy (zapewnione mieszkanie służbowe)

OFERUJEMY

  •   atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 30 - 35k PLN brutto
  •   dodatkowy, bardzo motywujący system prowizyjny od sprzedaży
  •   samochód służbowy + wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  •   dla osób spoza regionu : mieszkanie służbowe opłacane przez firmę
  •   możliwość realizacji własnych pomysłów w firmie działającej na wielu światowych rynkach
  •   pakiet benefitów firmowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".