Dyrektor Eksportu - FMCG (non-food) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży FMCG , szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Eksportu - FMCG (non-food)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży eksportowej (sieci oraz dystrybutorzy) na rynkach Europy, Afryki i Azji;
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem;
  • Kreowanie strategii sprzedaży w regionie oraz promocji reprezentowanych marek;
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz rozwój sprzedaży na podległych rynkach;
  • Organizacja promocji i akcji marketingowych;
  • Negocjacje z obecnymi i potencjalnymi Partnerami w celu maksymalnego rozbudowania poszerzenia dystrybucji w kanałach sprzedaży;
  • Podróże służbowe 50%;
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych.

Doświadczenie / umiejętności:

  • MInimum 10 letnie doświadczenie w branży FMCG (non-food)- wymagane;
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej na rynku FMCG (kosmetyki, chemia, itp.);
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju współpracy z sieciami handlowymi i dystrybutorami na rynkach europejskich i światowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym;
  • Umiejętność strategicznoge myślenia i pracy w oparciu o dane;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do regularnych wyjazdów za granicę,
  • Sprawna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o kontrakt B2B;
  • narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, komputer);
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.