Dyrektor Działu Rozwoju Projektów Wiatrowych

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla inwestora z branży OZE poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Działu Rozwoju Projektów Wiatrowych.

Informacje o kliencie

Inwestor z branży OZE rozwijający wielkoskalowe projekty farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • organizacja pracy i nadzór nad zespołem projektowo-managerskim oraz planistycznym (7 osób);
  • zarządzanie zespołem, motywowanie oraz budowa zespołu;
  • opracowanie i realizację strategii w zakresie rozwoju projektów wiatrowych;
  • uczestnictwo w procesie nabywania projektów;
  • kontrola harmonogramu i budżetu poszczególnych projektów;
  • uczestnictwo w procesach Due Diligence przy zakupach projektów;
  • reprezentację spółki przed inwestorami oraz administracją publiczną;
  • bieżące raportowanie prac do Zarządu.

Profil kandydata

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • 5-letnie doświadczenie w branży OZE;
  • wykształcenie wyższe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie w formule B2B do negocjacji) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia doświadczenia w strukturze naszej organizacji;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer);
  • zadaniowy tryb pracy;
  • po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;
  • udział w konferencjach branżowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych;
  • karty medyczne;
  • nieodpłatną naukę języka obcego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page