Dyrektor Działu Business Developementu - OZE - PV+

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie dizału developementu - pozyskiwanie gruntów pod inwestycje PV, wiatrowej jak i kupno gotowych projektów

Informacje o kliencie

Dla organizacji o międzynarodowym zasięgu, działającej na rynku instalacji OZE - PV i Elektrowni Wiatrowych, w związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Działu Developmentu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie podległymi działami, w tym pozyskiwanie terenów pod inwestycje, jak i zakup gotowych projektów.

Opis stanowiska

  • Tworzenie strategii, planów, procesów pod kątem zakupu projektów PV jaki i pozyskiwania terenów pod inwestycje
  • Zarządzanie podległym zespołem działającym w obszarze pozyskiwania gruntów, projektów jak, analiz i administracji
  • Developemet projektów związanych z wielkopowierzchniowymi instalacjami PV i elektrowni wiatrowych
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami firmy
  • Udział w procesie due diligence
  • Monitoring rynku i działań konkurencji, informowanie o zagrożeniach oraz nowych możliwościach rozwoju
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (motywowanie, wprowadzanie działań mających na celu poprawę efektywności oraz rozliczanie efektów pracy)
  • Planowanie i usprawnianie procesów i procedur w podległym obszarze w celu optymalizacji nakładów prac

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, elektroenergetyka, prawo)
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących sektora energetycznego
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o zasięgu międzynarodowym i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page