Dyrektor ds. Planowania - rekrutacja online

HRK S.A.

Kielce, świętokrzyskie

HRK S.A.

Dla naszego partnera biznesowego, lidera w obszarze produkcji, poszukujemy Dyrektora ds. Planowania

Dyrektor ds. PlanowaniaMiejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Nadzór nad procesem planowania produkcji wyrobów gotowych zgodnie z zapotrzebowaniem sprzedaży i założeniami budżetowymi
  • Nadzór nad procesem planowania zapasu towarów handlowych dostarczanych od dostawców zewnętrznych
  • Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych i towarów do sprzedaży zgodnie z przyjęta strategią
  •  Nadzór nad alokacją produkcji i przepływem towarów między spółkami
  • Nadzór nad poziomem zapasu wyrobów gotowych i towarów w powierzonym obszarze
  • Organizacja procesu S&OP
  • Czynne uczestnictwo w projektach zgodnie z przydzielonym zakresem odpowiedzialności
  • Nadzór nad pracą pogległego zespołu w zakresie:
    - tworzenia planów produkcji dla poszczególnych fabryk,
    - kontrola realizacji planów produkcji,
    - optymalizowania wielkości zapasów, analiza rotacji zapasów magazynowych,
    - realizacji planów wdrożeń,
    - tworzenie, weryfikacja i bilansowanie prognoz sprzedaży w stosunku do mocy produkcyjnych i wielkości zapasów,
    - opracowywanie budżetów produkcyjnych dla wszystkich fabryk oraz budżetów kosztowych w zakresie podległych CK,
    - kontrola realizacji budżetów kosztowych
  • Cykliczne raportowanie zgodnie z ustalonym zakresem

Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (2-4 lata)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i łączenia faktów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczanie w planowaniu produkcji (przy weryfikacji wskaźników sprzedaży i zagadnień logistycznych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na szeroki obszar biznesowy
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.