Dyrektor ds. Gospodarki Odpadami

Piła, wielkopolskie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor ds. Gospodarki Odpadami.

Opis stanowiska i kluczowych zadań:

  • Reprezentowanie firmy w przypadku czynności sądowych i pozasądowych na zasadach określonych w Umowie Spółki.
  • Planowanie strategiczne w zakresie kierunków rozwoju spółki, sprzedaży, marketingu, inwestycji oraz nadzór nad ich prawidłowym wdrażaniem i realizacją.
  • Sprawne i prawidłowe zarządzanie mieniem/majątkiem i finansami firmy, realizacja budżetu spółki, planowanie i kontrola inwestycji, monitorowanie wykorzystania środków finansowych kierowanych na realizację planów eksploatacyjnych, inwestycyjnych i innych.
  • Nadzór nad całokształtem działalności spółki i porządkiem wewnętrznym firmy, jej inwestycjach i kosztach.
  • Wykonywanie wszelkich zadań związanych z pracami Zarządu spółki wynikających z obowiązujących przepisów prawa, umowy spółki i aktów wewnętrznych
  • Współpraca z Radą Nadzorczą
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa informacji, poufności danych oraz komunikacji zarówno zewnętrznej (np. inwestorzy, kooperanci, dostawcy itp.) i wewnętrznej firmy (np. wydawania zarządzeń, poleceń i innych wewnętrznych decyzji oraz instrukcji i regulaminów wewnętrznych dotyczących spółki).
  • Zarządzanie podległą kadrą managerską, dbałość o rozwój ich kompetencji oraz wyniki w pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, zarządzanie, środowiskowe, inne).
  • Min. 5 letnie doświadczenie na wyższych stanowiskach kierowniczych, w tym na poziomie zarządu.
  • Doświadczenie w branżach związanych z produkcją i usługami. Mile widziane doświadczenie w branży związanej z ochroną środowiska.
  • Doświadczenie w pracy w grupach kapitałowych z udziałem kapitału zagranicznego jako plus.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności i doświadczenie w zakresie zarządzania personelem.
  • Wiedza na temat finansów i rachunku wyników.
  • Praktyczna umiejętność zarządzania wynikami spółki i realizacji budżetu.
  • Doświadczenie i wiedza związane z uczestnictwem w przetargach publicznych i prowadzeniem działań handlowych.
  • Znajomość przepisów z zakresu zarządzania odpadami będzie bardzo dużym plusem.
  • Umiejętność myślenia strategicznego/biznesowego.
  • Orientacja na osiąganie wyników i postawionych celów.

Co oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi.
  • Realny wpływ na działalność firmy.
  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie, opieka medyczna).

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Top management , Praca Kadra zarządzająca