Dyrektor Drukarni

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Kandydat będzie odpowiedzialny za kierowanie działalnością drukarni cyfrowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy posiadającej nowoczesną drukarnię cyfrową poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Drukarni. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniami z drukiem cyfrowym.

Opis stanowiska

  • Kierowanie drukarnią cyfrową
  • Kierowanie zespołem i kompleksowe zarządzanie produkcją - nadzór nad przygotowaniem i realizacją planu produkcji
  • Projektowanie i systematyczne wdrażanie działań w zakresie wzrostu wydajności, podnoszenia jakości, optymalizacji procesów i kosztów produkcji
  • Inicjowanie działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii
  • Wsparcie Działu Sprzedaży Usług w negocjacjach handlowych
  • Poszukiwanie i współpraca z podwykonawcami

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją w technologii druku cyfrowego
  • Znajomość procesów wydawniczych i technologii druku cyfrowego
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, zasad controllingu i wykorzystania systemów komputerowych wspierających zarządzanie produkcją
  • Umiejętność rozliczania kosztów produkcji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Poparte sukcesami doświadczenia menadżerskie
  • Umiejętności negocjacyjne oraz planowania strategicznego
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i nowoczesnej organizacji
  • Auto służbowe oraz pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page