Dyrektor Credit Agricole Bank Polska Szubin

Credit Agricole Bank Polska

Szubin, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoja Rola

- odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych

- zarządzasz przypisanym portfelem Klientów

- nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji

- trafnie identyfikujesz potrzeby i oczekiwania Klientów

- sprzedajesz produkty detaliczne i biznesowe

- dbasz o najwyższe standardy obsługi Klienta

Twój Zespół

Będziesz pracować w zespole doradców w placówce bankowej na samodzielnym stanowisku. Realizację swoich celów i zadań będziesz raportować dyrektorowi regionalnemu. W działaniu będą Cię wspierać odpowiednie jednostki w centrali.

Nasza oferta

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- system premiowy zależny od wyników pracy

- szeroka oferta szkoleń i coachingów

-ubezpieczenie grupowe

- możliwość udziału w projektach ( liczne konkursy wewnętrzne ,kampanie finansowe i inne)

Dodatkowe informacje

Proszę podać swoje oczekiwania finansowe netto

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV , proszę umieścić miejsca zamieszkania

Wymagania

Twoje doświadczenie i umiejętności

- masz min. rok doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych

- potrafisz zarządzać portfelem Klientów

- pozyskujesz nowych Klientów i budujesz z nimi długotrwałe relacje

- umiesz przeprowadzić analizę dokumentów finansowych firm

- znasz produkty bankowe detaliczne oraz dla firm i osiągasz sukcesy sprzedażowe

- masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji sprzedażowych

- potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu

- masz wykształcenie średnie ,wyższe lub studiujesz

Prezentacja firmy

Ergo Partner <br/> <br/>Credit Agricole Bank Polska <br/> <br/> Konta... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management, Praca Doradztwo / Konsulting