Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie maszyn do druku
  • obsługa pras drukarskich: Komori B1 H-UV oraz 880 Web Offset
  • praca w renomowanej firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku
  • drukowanie głównie książek i czasopism
  • praca w wymiarze 39-44h tygodniowo

Oferujemy:

  • irlandzką umowę o pracę
  • 3 miesięczny okres próbny, następnie stały kontrakt
  • opłacony przelot do Irlandii
  • szacowane zarobki: 2675€ - 2870€ netto miesięcznie
  • zakwaterowanie (odpłatne)

Wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w obsłudze podobnej prasy
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację w pracy
  • zorganizowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o szczegóły
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą przez dłuższy czas

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy