Drukarz Offsetowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Konin, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej drukarni, poszukuje osoby na stanowisko:

Drukarz OffsetowyMiejsce pracy: Konin

Zadania:

  • ustawienie maszyny drukującej Heidelberg SX 102 (4+4) z CutStar
  • nadzór nad pracą i bieżąca obsługa maszyny
  • kontrola jakości druku
  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych na swojej zmianie
  • nadzór i kierowanie pracą pomocnika
  • konserwacja, smarowanie
  • wymiana niektórych szybko zużywających się części
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze offsetowych maszyn drukujących
  • chęć pracy w systemie trzyzmianowym
  • dokładność, sumienność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych lub uzyskanych kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie obejmujące pracę na używanej przez nas maszynie
  • bezpłatne zakwaterowanie - mieszkanie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pozyskiwania nowych kwalifikacji, m.in. obsługi maszyny drukującej Rapida 106
  • pakiet MultiSport
  • przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.