Drukarz - Kopista - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz - KopistaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Naświetlanie i wywoływanie płyt offsetowych,
  • Obsługa naświetlarki CTP oraz wywoływarki do płyt offsetowych,
  • Sprawdzanie otrzymywanych materiałów pod względem jakości i poprawności,
  • Realizacja procesu produkcyjnego poprzez przygotowywanie niezbędnych materiałów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza w obszarze poligrafii,
  • Doświadczenie w obsłudze naświetlarki CTP oraz wywoływarki,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania graficznego (Photoshop, Illustrator),
  • Znajomość oprogramowania Art. Pro,
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Duże możliwości działania w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Rozbudowany system wynagrodzenia: część zasadnicza + dodatek za system + premia za wyniki,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych:
    • opieka medyczna,
    • karta sportowa,
    • kursy języka angielskiego
    • ubezpieczenie grupowe,
    • ZFŚS
    • system poleceń pracowniczych
    • dofinansowanie do szkoleń
  • Realna możliwość awansu,
  • Otwarty i współpracujący zespół i przełożonych obecnych na co dzień przy linii produkcyjnej,
  • Pracę w międzynarodowej organizacji korzystającej z nowoczesnych metod zarządzania, stawiającej na stałe podnoszenie jakości swoich procedur,
  • Udział w rozbudowie fabryki, będącej liderem w swojej branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.