DOZORCA (STANOWISKO DS. OBSŁUGI MONITORINGU) (NR 5521)

Straż Miejska w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5521

Obowiązki:

Wskazanie zakresu zadań wykonywanych na stanowisku:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie praca przy stanowisku komputerowym monitoringu wizyjnego, stała obserwacja obrazu na monitorach wizyjnych poprzez wybieranie obrazu z kolejnych kamer rejonów monitorowanych, wykonywanie niezbędnej dokumentacji związanej z procesem przetwarzania daych pochodzących z systemu monitoringu wizyjnego, współpraca z funkcjonariuszami Policji, Straży Miejskiej w zakresie niezbędnym do wykonania własnych czynności.

Warunki pracy: sztuczne oświetlenie, praca siedząca, praca przy obsłudze monitora ekranowego powyżej czterech godzin, praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem: a)niezbędne: - wykształcenie średnie - umiejętność obsługi komputera b) dodatkowe: - znajomość topografii miasta Bydgoszczy - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność, spostrzegawczość.

Miejsce pracy: Leśna 12, 85-676 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wskazanie wymaganych dokumentów; cv, kopia świadectwa ukończenia szkoły Wymagane dokumenty aplikacyjne należy opatrzyć klauzulą (ze złożonym podpisem) o treści: 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Straż Miejską w Bydgoszczy z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Leśna 12, w celu rekrutacji do pracy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporzadzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania umieszczonej na stronie BIP Straży Miejskiej w Bydgoszczy. Określenie terminu i miejsca składania dokumentów: dokumenty w zaklejonych kopertach z adnotacją: dotyczy naboru na stanowisko dozorcy należy składać do dnia 27 października 2019 r. w siedzibie Straży Miejskiej w Bydgoszczy przy ul. Leśnej 12, 85-676 Bydgoszcz, tel. 52 58 58 765. Oferty niekompletne oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy