Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1239

Obowiązki:

sprzątanie pomieszczeń służbowych i mycie okien budynku administracyjnego Placówki SG;
sprzątanie klatek schodowych budynku mieszkalnego;
sprzątanie pomieszczeń izby zatrzymań;
utrzymanie czystości toalet i urządzeń sanitarnych w Placówce SG;
opróżnianie koszy na śmieci i ich wynoszenie;
wykonywanie prac polegających na utrzymaniu czystości i porządku na zewnątrz obiektów Placówki SG w szczególności takich jak: odśnieżanie, zamiatanie chodników, zbieranie i zmywanie odpadków oraz innych zanieczyszczeń wokół budynków, pielęgnowanie zieleni;
wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych wynikających z rodzaju umówionej pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje wymagane od kandydata: niezbędne: wykształcenie: podstawowe; pozostałe wymagania niezbędne: sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, terminowe wykonywanie zadań; wymagania dodatkowe: brak. Warunki pracy na stanowisku: warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposoby wykonywania zadań: praca fizyczna w systemie dwuzmianowym (8 godz.) w siedzibie Placówki SG w Michałowie; sprzątanie wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów Placówki SG; praca na wysokości powyżej 3 m; wysiłek fizyczny związany z wykonywaną pracą; praca przy użyciu podstawowego sprzętu przeznaczonego do sprzątania i środków czystości. miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne stanowiska pracy: występowanie uciążliwych/szkodliwych/niebezpiecznych warunków pracy: kontakt z chemicznymi środkami czystości; narażenie na czynniki biologiczne oraz choroby zakaźne z uwagi na kontakt z osobami przebywającymi w pomieszczeniach izby zatrzymań; narzędzia i materiały pracy: urządzenia elektryczne i sprzęt znajdujący się na wyposażeniu Placówki SG oraz środki czystości niezbędne do utrzymania porządku w pomieszczeniach; praca w budynku dwukondygnacyjnym wyposażonym w zewnętrzną windę, a także toaletę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: podanie lub list motywacyjny opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata/kandydatki; CV lub życiorys; oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata/kandydatki załącznik nr 10 procedury naboru kandydatów do pracy w POSG; kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie; kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe i dodatkowe uprawnienia, o ile kandydat/kandydatka je posiada. Termin składania dokumentów: 01.07.2020 r. - 11.07.2020 r. Miejsce składania dokumentów: Podlaski Oddział Straży Granicznej ul. gen. Józefa Bema 100 15-370 Białystok z dopiskiem: oferta pracy dozorca - sprzątaczka, Placówka SG w Michałowie Inne informacje: Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie urzędu lub listownie. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane decyduje data przyjęcia oferty w urzędzie lub data stempla pocztowego. Rozpatrzeniu nie będą podlegać oferty, które nie spełniają wymagań określonych w ogłoszeniu, a także oferty niezawierające kompletu wymaganych oraz uwiarygodnionych (opatrzonych datą i własnoręcznym podpisem kandydata) dokumentów. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru. Kandydaci, których oferty spełnią wymagania określone w ogłoszeniu, będą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej informowani o terminie oraz przyjętych sposobach przeprowadzenia selekcji (np. sprawdzian wiedzy, zadanie praktyczne, rozmowa kwalifikacyjna). Proponowane wynagrodzenie: 2 364,00zł (brutto) oraz 10% premii i dodatek za wysługę lat. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (85) 717 24 00. Procedurę naboru kandydatów do pracy w POSG zamieszczono na stronie internetowej Oddziału www.podlaski.strazgraniczna.pl Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozpatrywane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy