Oferta wyróżniona

Doświadczony Handlowiec w branży B2B

54-427 Wrocław, dolnośląskie

Lediko Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Proponujemy Ci zatrudnienie na bardzo ważnym i kluczowym w naszej firmie stanowisku Handlowca.

W firmie Lediko Sp. z o.o. Handlowiec pomaga naszym Klientom w branży przemysłowej oszczędzać energię, poprawiać bezpieczeństwo oraz zwiększać efektywność pracy.  Realizujemy to z wykorzystaniem inteligentnych, energooszczędnych systemów oświetlenia naszej produkcji. Typowa wartość kontraktu wynosi od 50 tys. do 500 tys. złotych. Wysokość bonusu jest równa 3-5% od wartości sprzedanego kontraktu i nie jest ograniczona z góry („Sky is the limit!”). Obszar działaności to cała Polska i ewentualnie kraje ościenne.

W naszym zespole Handlowiec jest odpowiedzialny za:

- Aktywne pozyskiwanie krótko i długoterminowych szans sprzedażowych  w celu  osiągania założonych celów,

- Prezentowanie Klientom rozwiązań oświetleniowych, które odpowiadają ich potrzebom biznesowym,

- Zrozumienie potrzeb biznesowych Klientów i budowanie relacje zarówno z kierownikami zakładów, jak i z osobami podejmującymi decyzje inwestycyjne,

- Przygotowywanie długoterminowych planów zorientowanych na Klienta Kluczowego, które są zbieżne z priorytetami biznesowymi Lediko,

- Obserwowanie zmieniających się trendów w branży, zmian w ofercie konkurencji oraz proponowanie sposobów, w jaki Lediko może reagować na te zmiany,

- Wspieranie środowiska pracy opartego na zespołowości i odpowiedzialności,

- Komunikacja z Klientami, zespołem projektowym i zewnętrznymi partnerami.

Oferujemy:

- Staranie wypracowany i atrakcyjny system prowizyjny, nagradzający zarówno efektywność w zamykaniu sprzedaży, jak i zdolności negocjacyjne w zakresie ceny sprzedaży.

- Indywidualną pomoc Business Development Managera w zakresie generowania ciepłych leadów sprzedażowych oraz organizacji kalendarza spotkań z wykorzystaniem CRM.

- Wsparcie  Back Office oraz projektantów oświetlenia w zakresie przygotowywania kompletnych ofert i materiałów sprzedażowych.

- Dużą różnorodność i ciekawą pracę ze względu na spotkania z Klientami z różnych branży przemysłowych i na możliwość obserwowania fabryk i ich linii produkcyjnych od środka.

- Wysokiej klasy system wideokonferencyjny CISCO umożliwiający prowadzenie spotkań z Klientami  na odległość w jakości HD.

- Warunki do rozwoju z wykorzystaniem trenerów biznesu, szkoleń i innych metod wsparcia.

- Narzędzia do realizacji celów w postaci samochodu, telefonu, laptopa, materiałów drukowanych itp.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż/B2B),

- Udokumentowanych efektów sprzedażowych (poziom osiąganej sprzedaży, realizacji celów i planów),

- Podejścia przedsiębiorczego do działania,

- Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem,

- Postawy aktywnej, energicznej i motywacji wewnętrznej do pracy,

- Zdolności do rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku,

- Dobrych umiejętności nawiązywania kontaktów i wpływania na ludzi,

- Solidnych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,

- Znajomości MS Office,

- Biegłej znajomości języka angielskiego.

Przydatne i mile widziane:

- Kontakty i obycie w branż przemysłowej,

- Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych lub w sprzedaży inwestycyjnej,

- Doceniamy ludzi z wykształceniem technicznym, ale najważniejsza dla nas jest zdolność do zamykania sprzedaży.

Zapraszam Cię do naszego zespołu handlowego!

Klientami Lediko są zakłady przemysłowe i centra logistyczne wymagające indywidualnego... podejścia w zakresie energooszczędnego oświetlenia. Dla tych firm Lediko dostarcza rozwiązania oświetleniowe, które znacząco obniżają koszty energii elektrycznej, zwiększają bezpieczeństwo oraz poprawiają efektywność pracy wykonywanej przez pracowników. To wszystko przekłada się na wymierne zyski naszych Klientów. Klientów obsługujemy kompleksowo z wykorzystaniem lamp LED własnej produkcji. Obsługujemy Klientów zarówno z Polski, jak i za granicą, gdzie eksportujemy ponad połowę naszej produkcji.

Nasza misja brzmi: "Udoskonalamy oświetlenie. Wspólnie dla Ciebie."

Naszą misję realizujemy kierując się takimi wartościami jak:
- Zespołowość
- Rozwój
- Odpowiedzialność
- Efektywność
- Kreatywność

Nasza siedziba jest zlokalizowana we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
6 miesiący
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 7.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Premia od sprzedaży + Premia zespołowa
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi