Doswiadczony aplikator folli/car wrapping

Printing

0679 OSLO, zagranica

Opis stanowiska pracy

Printing - dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Oslo, działająca na rynku norweskim od 1973 specjalizującą się w druku i reklamie. Od roku 2009 działająca również jako agencja reklamowa, zajmująca się miedzy innymi oklejaniem samochodów, montażem reklam, banerów, budową stoisk na targach reklamowych.Poszukuje doswiadczonego pracownika do prac montażowych

Opis stanowiska:
• Aplikacja folii na powierzchnie płaskie i tłoczone
• Montaż reklam (tablice, banery, szyldy)
• Oklejanie samochodów osobowych/dostawczych/autobusów

Wymagania

• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
• Doświadczenie w oklejaniu samochodów
• Doświadczenie w montażu reklam, szyldów, banerów, oklejaniu witryn, budowaniu stoisk targowych
• Prawo jazdy kategorii B
• Certyfikaty ze szkolenia folii avery i 3M
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie w branży reklamowej mile widziane
Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV w jezyku angielskim.

Prezentacja firmy

Printing - dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Oslo, d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne