Doradca Handlowy Sprzedawca - Katowice

Melagu.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Melagu.pl lider w sprzedaży podłóg poszukuje osoby do prowadzenia salonu sprzedaży w Katowicach w Galerii Nowy Roździeń. Jeżeli jesteś kreatywny i chcesz się rowijać dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska – wybrana osoba odpowiedzialna będzie za sprzedaż elementów wykończenia wnętrz tj. Podłogi, Drzwi, Schody, Tarasy.

Firma oferuje:
  • stałe wynagrodzenie w okresie próbnym;
  • stałe wynagrodzenie z ruchomą częścią uzależnioną od wyników po okresie próbnym;
  • narzędzia do pracy – laptop, telefon,
  • możliwość zaistnienia w interesującej branży,
  • nieograniczony, stały rozwój zawodowy.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta;
  • wysoka kultura osobista;
  • kreatywność;
  • uczciwość;
  • prawo jazdy kategorii B;

Prezentacja firmy

Obecnie Melagu.pl proponuje wiele różnych rozwiązań w zakresie podłóg dr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie