Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2868

Obowiązki:

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO (z rysunkiem technicznym)
Abyśmy mogli skutecznie i sprawnie pracować na rzecz naszych klientów potrzebujemy osoby, która będzie obsługiwać odbiorców zlecających nam usługi obróbki metali.

NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE OBOWIĄZKI?
- obsługa klienta i podstawowe doradztwo techniczne w zakresie obróbki metali
- przygotowywanie wycen kosztorysowych (ofert) w oparciu o dokumentację projektową oraz nadzór nad złożonymi ofertami
- obrabianie dokumentacji technicznej
- utrzymywanie relacji i kontakt z klientami
- nadzór nad realizacją zamówień klienta (we współpracy z produkcją i kooperacją)
TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:
- nie spełniasz powyższych wymagań
- szukasz pracy tylko na chwilę
- marzysz o pracy w korporacji (nigdy przenigdy nie chcemy się w nią zmienić!)
- nie lubisz angażować się w wykonywaną pracę
- nie lubisz pracować w dynamicznym środowisku
- nie jesteś elastyczny
- nie lubisz pracować z ludźmi.

CO OFERUJEMY?
- stabilne zatrudnienie
- umowa o pracę na pełen etat
- pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy zaangażowanie i współpracę (a nie rywalizację)
- praca tylko na 1 zmianę (pn-pt 8:00-16:00, wolne weekendy)
- prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
- współuczestnictwo w budowie naszej marki z tradycjami
- rozwijanie wiedzy
- współudział w tworzeniu i powstawaniu wielu ciekawych projektów i realizacji naszych klientów, np. w tak bardzo modnych ostatnio branżach jakimi są transport szynowy, meblarstwo itp.
- niewątpliwą korzyścią jest praca z klientami biznesowymi, a nie indywidualnymi.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? - znajomości rysunku technicznego i programu CAD (mile widziana znajomość AutoCAD, TruTops CAD) - wiedzy i zainteresowań związanych z obróbką metali i techniką - umiejętności obsługi komputera - dobrej organizacji pracy, zaradności oraz dążenia do poszukiwania rozwiązań - skrupulatności , komunikatywności, odpowiedzialności i otwartości wobec ludzi - mile widziane wykształcenie średnie techniczne Jeśli masz jakieś dodatkowe umiejętności przydatne na tym stanowisku tym lepiej! Pochwal się nimi.

Miejsce pracy: 85-503 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Jeśli jesteś gotowy/a na to, że wszędzie gdzie jesteś będziesz widzieć wykończenia i elementy z metalu (co sprawi, że ciężko Ci wtedy będzie zapomnieć o pracy), chcesz stać się częścią naszego przyjaznego zespołu, a przy tym codziennie rano napić się pysznej kawy, wysyłaj CV już teraz na marketing@darpol.bydgoszcz.pl ! Oferta pracy skierowana jest do osób w każdym wieku, do osób pełnosprawnych, a także tych z orzeczeniem niepełnosprawności. Lubimy różnorodność! Prosimy o przesyłanie swoich CV z dołączona zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji oraz informacją od kiedy możesz rozpocząć pracę.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy