Doradcy Klienta (Reprezentant handlowy)

emBroker

42-208 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do elitarnego grona doradców na rynku energii i gazu emBroker.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Doradcy Klienta (Reprezentant handlowy)
Preferowane miejsce zamieszkania na terenie dawnego województwa częstochowskiego

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków

odbywanie spotkań z klientami biznesowymi i nawiązywanie współpracy
przygotowanie ofert, analiz i kalkulacji dla klientów
negocjowanie warunków kontraktów
prowadzenie spraw pozyskanych klientów
wykonywanie realnego planu sprzedażowego gwarantującego atrakcyjne wynagrodzenie

Co Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę
przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + atrakcyjna prowizja)
współpracę na zdrowych, przejrzystych i partnerskich zasadach
atmosferę w pracy pozbawioną korporacyjnych absurdów
profesjonalne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
wsparcie całego zespołu
materiały niezbędne do współpracy z klientami
profesjonalny program do zarządzania kontaktami
niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
możliwość wpływania na rozwój własny i firmy poprzez realizację własnych pomysłów
możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

Wymagania

Jeśli:

jesteś otwarty na wiedzę, szybko i chętnie się uczysz (doświadczenie nie jest wymagane)
lubisz kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujesz relacje
jesteś uczciwy i zorganizowany
jesteś ambitny, zaangażowany i nastawiony na realizację celu
sprawnie obsługujesz komputer (w szczególności pakiet MS Office)
posiadasz prawo jazdy kat. B

to szukamy właśnie Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta współpracy na młodym rynku obrotu energii elektrycznej i gazu ziemnego wyślij do nas swoje CV oraz List Motywacyjny z opisem siebie i odpowiedzią na pytanie dlaczego właśnie Ty powinieneś dołączyć do zespołu emBroker.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Royal Banking z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

emBroker działa na rynku jako niezależny doradca energetyczny wsp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi