Opis stanowiska pracy

Fundacja Aktywności Lokalnej szuka doradcy zawodowego na potrzeby realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar etatu: cały etat

Wynagrodzenie będzie częściowo współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Opis stanowiska:

  • udział w opracowaniu i realizacji naboru uczestników/uczestniczek do projektu, w szczególności wśród osób, które przeszły walkę z nowotworem lub inną chorobą,
  • prowadzenie rozmów diagnostycznych z kandydatami/-kami na uczestników/uczestniczki projektu,
  • wydanie opinii, dotyczącej zakwalifikowania kandydata do udziału w projekcie,
  • sporządzanie protokołu z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej,
  • prowadzenie doradztwa indywidualnego i grupowego z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego
  • organizacja warsztatów nt rynku pracy, metod aktywnego poszukiwania pracy, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych
  • diagnoza stanu wejściowego, identyfikacja potrzeb, określenie stopnia oddalenia od rynku pracy, diagnoza preferencji,
  • określenie indywidualnej ścieżki zawodowej, w tym dobór szkoleń zawodowych
  • wsparcie w opracowaniu i realizacji Indywidualnego Planu Rozwoju,
  • tworzenie profili kandydatów

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego.

Wymagania

Kandydat/-ka powinien/powinna posiadać:

  • odpowiednie wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy i szkolenia
  • doświadczenie w pracy z osobami wymagającymi włączenia społeczno-zawodowego
  • posiada wiedzę i umiejętność kierowania procesami grupowymi, indywidualnego wspierania osób w sytuacjach problemowych (indywidualnych i grupowych);
  • umiejętności rozwijania kompetencji osobistych (inteligencja emocjonalna, empatia, samoświadomość) i interpersonalnych (współpraca, podejmowanie decyzji, komunikowanie się, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych itp.)
  • licencje i/lub uprawnienia do stosowania testów zawodowych
  • umiejętności związane z obsługą komputera

Prezentacja firmy

Fundacja Aktywności Lokalnej (zał. w 2007) od początku dynamicznie rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ryczałty za przejazdy lokalne, rozliczenie delegacji
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja