Doradca techniczny w branży HVAC

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole
Zadania:
  • Doradztwo techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji
  • Przygotowywanie ofert technicznych dla klientów/handlowców
  • Budowanie długofalowej relacji oraz rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie prezentacji biznesowych podczas spotkań z Klientami
  • Szkolenia handlowców/ klientów

Wymagania:
  • Znajomość branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej (wykształcenie kierunkowe lub duże doświadczenie w w/w branży)
  • Umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów)
  • Zorientowanie na cel
  • Umiejętność budowania relacji z klientem oraz współpracy w zespole.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wolne weekendy!
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych,
  • Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości itd.)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials