Doradca techniczno-handlowy

Technopomiar Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem - uzgodnienia techniczne odnośnie rozwiązania technicznego, przygotowanie dedykowanej oferty, realizacja zamówienia,
  • kontakt z producentami (głównie firmy zagraniczne) - ustalenia techniczne i handlowe dotyczące realizowanego projektu lub zamówienia,
  • odpowiedzialność za grupę produktów / rynków (konsultacje techniczne, sprzedaż),nadzór nad realizacją zamówień, w tym projektów „pod klucz” realizowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Oferujemy:

·        szerokie możliwości rozwoju przez bezpośrednią współpracę z producentami systemów analitycznych - obejmują szkolenia,

·        współpracę z zakładami przemysłowymi oraz dostawcami kompleksowych systemów AKPiA w Polsce i za granicą,

·        możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową,

·        szkolenia produktowe i z  umiejętności miękkich

·        pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

·        stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (stała pensja plus premia uznaniowa).

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·        wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: elektryka, elektronika, energetyka, chemia, fizyka lub pokrewne,

·        język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,

·        samodzielność, kreatywność, zaangażowanie i chęć uczenia się,

·        gotowość do delegacji służbowych, prawo jazdy kat. B,

·        doświadczenie w pracy z klientem i związane z działalnością handlową oraz umiejętności projektowania będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania analityki przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
opieka Lux Med, Multi sport, dofinansowanie do wakacji, prezenty na święta, premie kwartalne i roczne, imprezy integracyjne, zgrany zespół, elastyczny czas pracy
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi