Doradca Techniczno - Handlowy

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem wewnętrznych struktur naszego Klienta - firmy z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowych rozwiązaniach dla logistyki wewnątrz magazynowej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (3 m-ce, 1 rok, czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + prowizja uzależniona od wartości sprzedaży
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • dodatkowe benefity: opiekę medyczną, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku, karty prezentowe na święta
  • rozwój zawodowy w obszarze sprzedaży
  • pracę w przyjaznej atmosferze

TWOJE ZADANIA:

  • odpowiedzialność za region Dolnego Śląska
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • doradztwo w zakresie rozwiązań, produktów, usług
  • analiza rynku
  • współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradcy Handlowego w branży technicznej (mile widziane doświadczenie w firmie z branży wózków widłowych)
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • otwartość na nowe wyzwania, pracowitość i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi