Doradca techniczno-handlowy

Clima-Bud

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie produktów CLIMA GOLD
w tym:
utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami,
pozyskiwanie nowych klientów,
prowadzenie rozpoznania rynku inwestycji branżowych,
opracowywanie ofert technicznych i handlowych,
pozyskiwanie zamówień,
organizowanie i prowadzenie szkoleń produktowych, prezentacji,

Wymagania

prawa jazdy kat B

bardzo dobrej znajomości pakietu Office,

dobrej obsługi programu typu CAD

wykształcenia wyższego ( kierunki HVAC ).

doświadczenia na podobnym stanowisku ,

umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

znajomości lokalnego rynku inwestycji mile widziane;

Prezentacja firmy

Reprezentujemy polskiego producenta urządzeń do wentylacji i klimatyzacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
% od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi