Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Grupa Technologiczna ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje dla jednej ze swoich spółek specjalizującej się w systemach zasilania gwarantowanego, kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Od: Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, k., Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wyszukiwanie przetargów i składanie dokumentów przetargowych
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom i przedstawicielom handlowym
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Dystrybucja informacji handlowych w zespole
  • Prowadzenie strony internetowej i marketingu w mediach społecznościowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektryka, energoelektronika
  • doświadczenie w obsłudze klienta i przygotowywaniu ofert handlowych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności komunikacyjne i organizacji pracy
  • chęć do poszerzania swojej wiedzy
  • posiadanie prawa jazdy kat. B (możliwość sporadycznych podróży służbowych)

Oferujemy:

  • pracę w jednej ze spółek grupy kapitałowej zatrudniającej ponad 200 inżynierów
  • udział w specjalistycznych projektach z branży energetyki, przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego, wojska i lotnictwa
  • dużą samodzielność w działaniach
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy