Doradca techniczno-handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Praca na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Rozbudowany system szkoleń w kraju i za granicą
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Potrzebne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (do użytku prywatnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

  • Znajomość branży budownictwa przemysłowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Umiejętność samodzielnego wyznaczania celów oraz określania sposobu ich realizacji
  • Doświadczenie w obsłudze systemu CRM
  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • Kreatywność, otwartość, samodyscyplina, inicjatywa, dążenie do ciągłego samodoskonalenia

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego
  • Opieka handlowa nad obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Wsparcie techniczne dla innych pracowników firmy
  • Aktywny udział w budowaniu strategii sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku - określanie produktów i poziomów cen konkurencji
  • Realizacja założonych celów budżetowych
  • Raportowanie wg wymagań przełożonych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials