Doradca Techniczno - Handlowy (roboty lakiernicze)

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Doradcy Techniczno - Handlowego

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i doradztwo techniczne w zakresie robotów lakierniczych
  • Prowadzenie sprzedaży i opieka nad klientem: ofertowanie, negocjacje, przyjęcie zamówienia
  • Analiza działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i doradztwie technicznym (B2B)
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie we współpracy z firmami przemysłowymi (mile widziane: z firmami z branży automotive)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy i dynamizm oraz inicjatywa w działaniu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z produktami o wysokiej jakości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Opieka zdrowotna
  • Niezbędne narzędzia pracy i dobre, bezpieczne auto

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji