Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0032868

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów (głównie z branży budowalnej)
  • Fachowe doradztwo techniczno- handlowe w zakresie oferowanych usług (głównie sprzedaż usługi obróbki metalu)
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Współpraca z działem przygotowania ofert, technologicznym i konstruktorskim;
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów;
  • Znajomość branży budowlanej;
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i znajomość zagadnień inżynierskich;
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług obróbki metalu;
  • Motywacja do rozwoju zawodowego oraz chęć do doskonalenia swoich umiejętności;
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem premiowym;
  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej;
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy) i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Duża swoboda działań i decyzyjność;
  • Praca z najnowszymi technologiami w firmie nastawionej na rozwój;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.a

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi