Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji.
  • Wsparcie zespołu w zakresie posprzedażowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej. Mile widziana wiedza i doświadczenie w obszarze energetyki.
  • Umiejętność negocjacji
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych.
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i koncentracja na celach sprzedażowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja zależna od osiąganych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

PCWO Kancelaria Prawna jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi