Doradca Techniczno-Handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Demonstrowanie i edukowanie potencjalnych nabywców w zakresie korzystania ze sprzętu budowlanego firmy, takiego jak: narzędzie do wiązania prętów zbrojeniowych, gwoździarki i elektronarzędzia;
  • Wsparcie klienta w procesie sprzedaży, generowanie leadów, kontakt z potencjalnymi nabywcami;
  • Demonstrowanie produktów firmy na targach;
  • Wspieranie oraz szkolenie dealerów firmy w zakresie asortymentu produktów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży budowlanej, obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku;
  • Minimum średnie wykształcenie (preferowany kierunek budowlany/techniczny);
  • Gotowość do pracy zdalnej oraz w terenie.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe);
  • Pracę u uznanego producenta wysokiej klasy narzędzi przemysłowych.

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy