Opis stanowiska pracy

Posiadasz wiedzę związaną z elektrotechniką oraz doświadczenie na stanowisku sprzedażowym? Szukasz stabilnego zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku doradcy techniczno - handlowego

Wymagania

  • stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doradztwo techniczne z sektora elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • sporządzanie ofert i konfigurowanie systemów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • dobrej organizacji pracy
  • wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Prezentacja firmy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie