Doradca Techniczno-Handlowy

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów inwestycyjnych oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu .

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta sprzętu budowlanego poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy.

Opis stanowiska

  • Realizacja założeń polityki w zakresie sprzedaży sprzętu budowlanego
  • Monitorowanie konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych
  • Budowanie strategii sprzedaży produktów na podległym terenie
  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych, promowanie oraz sprzedaż produktów w środowisku firm wykonawczych związanych z branżą budowlaną
  • Tworzenie ofert handlowych i pozyskiwanie nowych klientów do współpracy - wizyty handlowe, udział w targach branżowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży lub wynajmu sprzętu budowlanego/rusztowań
  • Znajomość technik sprzedaży oraz kompleksowej obsługi klienta
  • Zaangażowanie, duża samodzielność i kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page